Bizim Hikayemiz

Hayattaki en iyi hediyeler şeyler değildir, onlar anlardır.

Kurumsal toplantılar, doğum günü partileri, düğün öncesi ve düğün kutlamaları ve resepsiyonlar konusunda uzmanlaşan bir catering hizmetiyiz. Küçük toplantılardan maiyetli etkinliklere kadar her kutlamanın ihtiyaçlarını anlıyor ve müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Efendioğlu Yemekhane de yetenekli ekibimiz, anılarınızı etnik, uluslararası, klas ve çağdaş mutfak ve atmosferdeki mükemmel yetenekleriyle anılara dönüştürüyor.

Devamı

Hizmetlerimizden

Catering Yemek Hizmeti

Şirketlerin istekleriniz ve ihtiyaçlarına uygun esnek ve cazip günlük catering yemek hizmetini Ankara'nın her noktasına sizin belirlediğiniz saat aralığında hızlı ve sıcak bir şekilde ulaştırmaktayız.

Kurumsal Etkinlikler

Konseptinize bağlı olarak, enfes catering, her biri en kaliteli hammaddelere ve organik ürünlere dayanan, kişiye özel, mevsimsel ya da destinasyonla hazırlanan menüler hazırlayacaktır.

Tüm HİZMETLERİMİZ

Düğünler,Nişanlar

Cömert bir resepsiyondan, temalı bir düğün partisine ya da yakın aile kutlamalarına kadar, Efendioğlu Yemek”, özel anlarınız için ideal ortamı yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Her zaman taze...

Sadece en taze malzemeden yapılan sıfırdan yapılmış heyecan verici tariflerimizi yaşayın. Birinci sınıf bir tat için, dondurulmuş ürünleri kullanmıyoruz - tüm malzemeler etkinliğiniz için taze!

Markalarımız

Yemeklerimizde Kullandığımız Ürünlerimizin Markaları