SEO
Arama motoru optimizasyonu

Bir web sitesinin veya bir web sayfasının bir arama motorunun ücretsiz sonuçlarındaki görünürlüğünü etkileme süreci, genellikle "doğal", "organik" veya "kazanılmış" sonuçlar olarak adlandırılır. Genel olarak, daha önce (veya arama sonuçları sayfasında daha üst sıralarda yer alır) ve daha sık bir arama sonuçları listesinde bir site görünür, daha fazla ziyaretçi arama motorunun kullanıcılarından alır. SEO, görsel arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve sektöre özgü dikey arama motorları gibi farklı arama türlerini hedefleyebilir.İŞİNİZİ BİR SONRAKİ SEVİYEYE TAŞIYIN

Webciden, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı personeli tarafından sunulan uzmanlık, Webciden'in rekabetçi sektörlerdeki karmaşık web siteleriyle şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasını sağlar.Bir web sitesini analiz edin

İlk önce bir web sitesini analiz ettik ve ardından web sitesinin arama motorlarına daha etkili bir şekilde anahtar kelimeler aktarması için adım adım bir plan hazırladık. Nihai hedefimiz müşterilerimize daha fazla ziyaretçi ve daha yüksek satış ve müşteri dönüşümü elde etmektir..


Sayfa İçi ve Sayfa Dışı Optimizasyon

Sayfa ve sayfa dışı optimizasyonun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru bir robot , bir insan değil. Bu nedenle, robotu eğitmek için kanıtlanmış sürecimizi takip etmelisiniz, böylece potansiyel müşterileriniz belirli iş ile ilgili anahtar kelimeleri aradığında web sitenizi getirir.
NASIL YAPILIR

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce, etkili bir SEO kampanyasında yer alan süreci anlamak önemlidir. Webciden, arama motoru pazarlamacılığına yoğun, eksiksiz hizmet anlayışı gerektiren müşterilere hizmet vermektedir.


ANAHTAR ARAŞTIRMASI

Anahtar kelime yoğunluğu, içerdiği toplam kelime sayısına göre bir metin içinde bir arama teriminin ne sıklıkta göründüğünü belirtir.

ONSITE OPTİMİZASYONU

Sayfa optimizasyonu, konumunu iyileştirmek için doğrudan web sitesi içinde alınabilecek tüm önlemleri ifade eder.

BAĞLANTI İNŞASI

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırma amaçlı eylemleri açıklar.

RAPORLAMA VE ANALİZ

SEO incelememiz, içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çalışmaları ve internete olan güveni gibi çeşitli faktörlerden oluşmaktadır.


SEO NEDEN GEREKLİ ?


Sıralama Önemi

Bu yıl resesrch, tüm Web sitelerinin yaklaşık % 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösteriyor.


Büyük Arama Motorları

İnternet kullanıcılarının % 96'sı Web aramalarına büyük bir arama motoru (Google, Bing, Yahoo, AOL) üzerinden başlıyor.

Etkili Strateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından gerçekleştirilen aramalar için anahtar kelime öbekleri seçebilmenizi sağlar.


342 milyar Arama Sonuçları

Ocak 2016'da 342 milyar arama sonucuyla 17.5 milyardan fazla arama yapıldı.

Ziyaretçileri Getir

Esnek SEO ve arama dostu Web tasarımı, web sitenize ziyaretçi getirmeye yardımcı olacaktır.


Tüketici Algısı

Tüketici algısı, bir Web sitesinin bir arama motorunda daha yüksek sıralarda yer almasıdır.Projenize Başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.

BİR TEKLİF İSTEĞİ

ÇALIŞMALARIMIZ

Müşterinin hedefini gerçekleştirmek için web teknolojisinde köprüler kuruyoruz.

TÜM PROJELER